Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Kubu¶, kocia sierotka

Numer: 162737
Data dodania:
19 07 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Kubu¶ ma dopiero 6 tygodni, został znaleziony, kiedy miał zaledwie dwa, a jego kociej mamy nie było w pobliżu. Nie miałby szans na przeżycie, gdyby nie został zabrany do domu tymczasowego i zaopiekowany. Jest kotkiem przesłodkim, korzystaj±cym z kuwetki, samodzielnym i bardzo energicznym. Sensem życia Kubusia jest zabawa. Uwielbia wędki, myszki, ale i zwykła kuleczka z folii jest atrakcyjna. Kubu¶ jest zdrowiutki, ma czy¶ciutkie oczka i uszka, został też już raz odrobaczony, co zostało zapisane w jego ksi±żeczce zdrowia. Na inne zabiegi jest jeszcze za mały.
To piękny kocurek, kocie dziecko, które potrzebuje czuło¶ci. ¦pi w łóżku przytulony do swojej tymczasowej Opiekunki i mruczy pięknie przed za¶nięciem.

Kubu¶ jest czarny, z biał± łatk± pod bródk±, ale ma szarawy podszerstek, widać pręgi na jego futerku, jest więc bardzo ciekawie umaszczony.
To przemiłe stworzonko chętnie zamieszka w niewychodz±cym domku z zabezpieczonym balkonem. Będzie też idealnym towarzyszem młodego, energicznego kotka.

Kubu¶ przebywa poza Krakowem, ale możliwy jest dowóz.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Zgło¶ naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłe¶ na stronie Sellit.pl
Kubu¶, kocia sierotkaSk±d: Cała Polska
Kubu¶, kocia sierotka
Wy¶wietleń: 3606