DARMOWE OGŁOSZENIA

POKOJOWA/Y - PRACA WE FRANCJI - FRANCJA

Numer: 160935
Data dodania:
01 06 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej / pokojowego we Francji.

Obowiązki:
• Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych,
• Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie,
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Zaangażowanie i chęć do pracy,
• Podstawowa znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Pomoc w organizacji przejazdu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/2016.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).
POKOJOWA/Y - PRACA WE FRANCJISkąd: zagranica (FRANCJA)
POKOJOWA/Y - PRACA WE FRANCJI587819111
POKOJOWA/Y - PRACA WE FRANCJI
Wyświetleń: 1091