Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

REKLAMA MULTIMEDIALNA KIOSKI REKLAMOWE WYNAJEM BIAŁYSTOK

Numer: 160895
Data dodania:
31 05 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Reklamowe kioski multimedialne marki CYBERSTATION to urządzenia multimedialne wysokiej jakości, które spełniają funkcje informacyjne, promocyjne oraz reklamowe. Reklama multimedialna w postaci kiosku reklamowego jest skuteczna i atrakcyjna wizualnie, dzięki kolorowym obudowom oraz możliwości nadruku wybranego logotypu. Kioski zostały wyposażone w odporne na zniszczenia klawiatury oraz dotykowe ekrany, które znacznie podwyższają komfort korzystania z urządzeń.
Przygotowana oferta wynajmu urządzeń jest elastyczna cenowo i pozwala na wykorzystanie urządzeń zgodnie z wymaganiami Klienta. Miesięczny koszt wypożyczenia jednego urządzenia to 980zł brutto. Udostępniamy urządzenia także na wydarzenia 3-4 dniowe w cenie 490zł brutto, w ramach specjalnej oferty promocyjnej. Oferta obejmuje personalizację urządzeń, możliwość nadruku logo, dostarczenie kiosku oraz opiekę wdrożeniową i serwisową przez okres korzystania z urządzeń.
Oferta firmy obejmuje również sprzedaż urządzeń. Szczegółowych informacji dotyczących możliwości zakupu urządzeń udzielą Państwu pracownicy działu sprzedaży. Więcej informacji o ofercie na www.cyberstation.pl lub na info@cyberstation.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
REKLAMA MULTIMEDIALNA KIOSKI REKLAMOWE WYNAJEM BIAŁYSTOKWojewództwo: podlaskie (Białystok)
REKLAMA MULTIMEDIALNA KIOSKI REKLAMOWE WYNAJEM BIAŁYSTOK604770940
REKLAMA MULTIMEDIALNA KIOSKI REKLAMOWE WYNAJEM BIAŁYSTOK
REKLAMA MULTIMEDIALNA KIOSKI REKLAMOWE WYNAJEM BIAŁYSTOKwww.cyberstation.pl
Wyświetleń: 3993