Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Spokojna Abi szuka domku

Numer: 158409
Data dodania:
22 03 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Abi trafiła do schroniska na początku listopada. Jej prawe oczko było w bardzo zlym stanie, kotka była skrajnie wycieńczona, słaba i apatyczna... Musiała jak najszybciej tafić do weterynarza. Niestety podczas badania okazało sie, że oczka nie da się uratować. Stowarzyszenie Nadzieja na Dom sfinansowało zabieg usunięcia gałki ocznej. Kicia po operacji trafiła do azylu. Schroniskowa klatka była dla Abi strasznie przytłaczająca. Wolontariusze robili wszytko co w ich mocy aby poprawić humor kici, niestety Abi z dnia na dzień robiła się coraz smutniejsza. Usuniecie oczka i zamkniecie w klatce pogłębiało złe samopoczucie Abi. Kicia przestała jeść, nie była zainteresowana otoczeniem. Konieczne było wysłanie jej do Domu tymczasowago. Obecnie kicia przebywa u jednej z naszych wolontariuszek.

W domu tymczasowym, Abi okazała się bardzo spokojną stateczną damą.
Ranki goiły się szybko i z każdym dniem Abi piękniała.
Zaaklimatyzowała się bardzo szybko. Jest bardzo spokojną kotką- gadułą. Najchętniej nie odstępowała by człowieka na krok. Na każde zadane pytanie natychmiast odpowiada – gardłowym mrrrr. Bardzo lubi usypiać ugniatając podusię mrucząc głośno z zadowolenia.
Abi do innych zwierzaków jest nastawiona troszkę bojowo. W domku tymczasowym, są koci rezydenci (tez niezbyt chętni nowym przybyszom) i domek z powodu małej ilości czasu nie konfrontuje ich nadmiernie.
Z obserwacji wynikało by, że Abi korzystała kiedyś z dworu, bo bardzo tęsknie wygląda przez okno i z początku był problem z wypróżnianiem.

Po prostu do kuwety idzie gdy już nie da się wymyślić nic innego.
Abi jest bardzo grzeczna i niskopodłogowa. Gdy sama zostaje na ok8-10 godzin- przesypia je grzecznie, natomiast jak już usłyszy otwieranie drzwi wejściowych – to natychmiast domaga się uwagi i głaskania.
Abi przeszła już tez sterylizację – konieczne było usunięcie listwy mlecznej i jednego guzka wraz z sutkiem.
Kicia bardzo szybko doszła do siebie i teraz po odrobaczeniu jest już gotowa do nowego domku.
Jest idealną kicią do spokojnego domku, dla osoby zapracowanej lub starszej.

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Spokojna Abi szuka domkuSkąd: Cała Polska
Spokojna Abi szuka domku
Wyświetleń: 3739