Młodszy Operator maszyn introligatorskich (offset) - Czarnków

Numer: 155834
Data dodania:
19 01 2016
      FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby, która obejmie stanowisko:

Młodszego Operatora maszyn introligatorskich (offset)
Lokalizacja: Czarnków (wielkopolskie)

Zakres obowiązków:
Realizacja powierzonych zleceń produkcyjnych
Odpowiedzialność za przebieg procesu introligatorskiego
Dbanie o stan techniczny maszyn – konserwacja sprzętu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
Prowadzenie raportów serii i ewidencja zdarzeń awaryjnych w systemie
Umiejętność pracy w zespole, komunikacji z przełożonym i współpracownikami
Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn drukarskich?
Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności, rozpocząć pracę w nowym zawodzie?
Szukamy 5 osób do zespołu APLIKUJ ZAPRASZAMY

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku operatora maszyn introligatorskich w drukarni
Gotowość do pracy w systemie trzech zmian – (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00)

Proponujemy:
- Umowę o pracę
- Długofalowe zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie u lidera rynkowego w dużej drukarni z nowoczesnym parkiem maszyn
- Możliwość rozwoju i awansu w hierarchii organizacji

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u Klienta na podstawie Umowy o Pracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu lub na adres s.malkowska@fallwork.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Młodszy Operator maszyn introligatorskich (offset)Województwo: wielkopolskie (Czarnków)
Młodszy Operator maszyn introligatorskich (offset)
Wyświetleń: 2474
InterGarden Usługi minikoparką i miniładowarką WarszawaSzukam towarzystwa!<br />OpoleSprzedam działke na Białołęce<br />WarszawaPraca, Płatne Staże, Darmowe Szkolenia<br />DzierżoniówAdwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychBODY,średni 13 kg,łagodny, towarzyski piesek.Dam.<br />KrakówMłodszy Operator maszyn introligatorskich (offset)<br />Czarnków
InterGarden Usługi minikoparką i miniładowarką WarszawaSzukam towarzystwa!
Opole
Sprzedam działke na Białołęce
Warszawa
Praca, Płatne Staże, Darmowe Szkolenia
Dzierżoniów
Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychBODY,średni 13 kg,łagodny, towarzyski piesek.Dam.
Kraków
Czarnków