Legalna praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech - Radziejów

Numer: 155804
Data dodania:
18 01 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Centrum Językowe Konik Agencja Pracy Tymczasowej z Głogowa (Nr rejestru 7559)
Poszukuje:

OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: Niemcy

Termin wyjazdu: od zaraz

Atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od znajomości języka, od 800 € netto do 1400 € netto

OGÓLNY OPIS STANOWISKA:

* Prowadzenie gospodarstwa domowego
* Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach (ubieranie, karmienie, poranna i wieczorna toaleta)
* Spędzanie czasu z podopiecznymi

WYMAGANIA:

* podstawowa, komunikatywna, dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
* doświadczenie w opiece
* odpowiedzialność i życzliwość wobec podopiecznych
* mile widziane prawo jazdy kat. B

NASZA OFERTA:

Oferujemy legalne dwie formy zatrudnienia:

1. Warunki polskie:

* odprowadzanie składek do ZUS
* ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu po powrocie ze zlecenia do Polski

2. Warunki niemieckie:

*ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych KKH
* osoba nabywa prawa jak każdy obywatel Niemiec, po 5 latach pracy, pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura
* świadczenia rodzinne np: kidergeld (załatwiamy wszystkie formalności).

Pomagamy w organizowaniu transportu, zwracamy koszty podróży, zapewniamy opiekę koordynatora na terenie Polski i Niemiec.

KONTAKT:

DZIAŁ REKRUTACJI
konik.j.gora@gmail.com
tel: 75 - 765 75 41
tel: 537-076-962
www.pracadlaopiekunek24.pl
Legalna praca w opiece nad osobami starszymi w NiemczechWojewództwo: kujawsko-pomorskie (Radziejów)
Legalna praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech537 076 962
Legalna praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech
Legalna praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczechwww.pracadlaopiekunek24.pl
Wyświetleń: 1395