DARMOWE OGŁOSZENIA

INTERKADRA: opieka nad panią Ruth, Siegen - Świecie

Numer: 154869
Data dodania:
21 12 2015
      Poszukujemy opiekunki dla seniorki z początkowym stadium Alzheimera. Pani ma problemy z wysławianiem się oraz dezorientację w terenie, czasem także nie poznaje członków swojej rodziny. Wymaga ciągłej uwagi oraz opieki, jest życzliwa wobec opiekunów.

Zadania : przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:

* doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
* komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
* cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
* mile widziane referencje.

Oferujemy:

* legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
* składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
* pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
* pokrywamy koszty podróży w obie strony,
* gwarantujemy wyżywienie oraz zakwaterowanie,
* zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonimy:
http://www.opiekunki.interkadra.pl/ zgloszenie-formularz-opiekunki/

InterKadra
Centrum Rekrutacyjne w Toruniu
ul. Wielkie Garbary 15/3
tel. 503 102 672

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie http://www.opiekunki.interkadra.pl/
INTERKADRA: opieka nad panią Ruth, SiegenWojewództwo: kujawsko-pomorskie (Świecie)
INTERKADRA: opieka nad panią Ruth, Siegen503102672
INTERKADRA: opieka nad panią Ruth, Siegen
Wyświetleń: 1104