DARMOWE OGŁOSZENIA

Sprzedaż karpia - Szczecin

Numer: 154090
Data dodania:
26 11 2015
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Dla sieci sklepów poszukujemy kandydatów do pracy przy sprzedaży żywego karpia.

Miejsce pracy: Szczecin - Ustowo
Nr ref.: krp/ust/2015

Zadania:
- sprzedaż żywego karpia,
- pakowanie i ważenie towaru.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- komunikatywność,
- gotowość do pracy na terenie sklepu lub na stoisku handlowym znajdującym się przed sklepem.

Oferujemy:
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej na okres ok. 2 tygodni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie nr ref.: krp/ust/2015 lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.
Sprzedaż karpiaWojewództwo: zachodniopomorskie (Szczecin)
Sprzedaż karpia914331433
Sprzedaż karpia
Sprzedaż karpiawww.antidotum.eu
Wyświetleń: 1237