DARMOWE OGŁOSZENIA

Operator wózka widłowego/ od 03.11/ Niemcy

Numer: 152451
Data dodania:
16 10 2015
      Poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego w magazynie meblowym

Obowiązki:
- Praca w magazynie meblowym
- konieczna jest umiejętność obsługi WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Wymagania:
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
- gotowość do podjęcia pracy od 09.11
- brak lęku wysokości (wózek kabinowy, 20 m wysokości)

Oferujemy:
- stawkę 9, 40 euro brutto/h
- zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
- zakwaterowanie (koszt: 250 euro/ miesiąc)
- atrakcyjne premie za pracę na wysokości
Operator wózka widłowego/ od 03.11/ NiemcySkąd: Cała Polska
Operator wózka widłowego/ od 03.11/ Niemcy+48 89 679 73 08
Wyświetleń: 953