DARMOWE OGŁOSZENIA

Spawacz MIG/MAG, elektroda, stal, aluminium - Niemcy

Numer: 147211
Data dodania:
02 06 2015
      Agencja Pracy Tymczasowej „Lagdiw” nr 11810

Poszukujemy SPAWACZY MIG/MAG, elektroda, stal, aluminium

Miejsce pracy: Niemcy, Rensburg

Obowiązki:
• Spawanie w liniach technologicznych i pracach montażowych
• Spawanie automatyczne i półautomatyczne

Oferujemy:
* Umowę na niemieckich warunkach
* Opłacamy wszystkie świadczenia związane z niemieckim systemem ubezpieczeń społecznych
* Zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę
* Zwrot kosztów podróży do Niemiec
* Transport w Niemczech z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy
* Atrakcyjne wynagrodzenie płatne w euro

Wymagania:
* CV w języku NIEMIECKIM
* Minimum 4 lata doświadczenia spawania metodą MIG/MAG stal,aluminium
* Znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
* Mile widziane prawo jazdy i samochód (warunek niekonieczny)

Adres e-mail: info@lagdiw.pl

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem W JĘZYKU NIEMIECKIM i dopisaną klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

BIURO WROCŁAW
Lagdiw Sp z o.o.OUTSOURCING Sp.komandytowa
53-439 Wrocław, ul. Ruska 22
+48 539 187 167
+48 539 187 165
NIP:7010463780
REGON:360756822
KRS:0000542093
Spawacz MIG/MAG, elektroda, stal, aluminium - NiemcySkąd: Cała Polska
Spawacz MIG/MAG, elektroda, stal, aluminium - Niemcy539187167
Wyświetleń: 898