DARMOWE OGŁOSZENIA

Jesteś bezrobotny? Praca w Holandii czeka!

Numer: 144150
Data dodania:
23 03 2015
      W naszej ofercie posiadamy nowy projekt skierowany do osób długotrwale bezrobotnych. W trosce o aktywizację zawodową bezrobotnych chcemy dopasować do ich potrzeb oferty pracy u naszych zagranicznych pracodawców. Ufamy, że dzięki tej akcji przyczynimy się do poszerzenia wiedzy na temat wyjazdów zagranicznych do pracy oraz umożliwimy bezrobotnym zdobycie doświadczenia na holenderskim rynku pracy, jak i przybliżymy najnowszy trend pojęcia pracownika elastycznego.
Wszystkich chętnych legitymujących się zaświadczenie o bezrobociu zapraszamy do kontaktu z nami!
Opis stanowiska:
proste prace produkcyjne lub logistyczne
niniejsza oferta obejmuje możliwość otrzymania oferty tzw.skoczka lub dopasowanie regularnej oferty u jednego z holenderskich zleceniodawców
praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych)
prace wykonywane przy taśmie produkcyjnej
proste prace magazynowe, przy rozładunku/załadunku towarów, skanowaniu, zbieraniu zamówień, etc.
praca w różnych systemach zmianowych jak i w zróżnicowanych temperaturach
termin wyjazdu uzależniony jest od zapotrzebowania holenderskich zleceniodawców,
istnieje możliwość wyjazdu nawet do kilku dni od dokonania rejestracji!

Wymagania:
oferta skierowana do osób bezrobotnych przez okres min 6 miesięcy
dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
podstawowa znajomość języków obcych
mile widziane prawo jazdy kat. B.
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
elastyczną współpracę na korzystnych warunkach
możliwość zdobycia doświadczenia w wielu sektorach
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
w zależności od miejsca zakwaterowania, możliwy dojazd do pracy busem, rowerem lub pieszo
opieka polskich rezydentów
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV zawierające opis doświadczenia zawodowego.
Jesteś bezrobotny? Praca w Holandii czeka!Skąd: Cała Polska
Wyświetleń: 821