DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik magazynu logistycznego - Goleniów

Numer: 135867
Data dodania:
12 09 2014
      Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru nr 7852). Dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu logistycznego
Miejsce pracy:Park Przemysłowy w Łozienicy

Obowiązki:
- Kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją (picking)
- Praca ze skanerem
- Prace związane z funkcjonowaniem magazynu

Wymagania:
- Nie wymagamy doświadczenia ani uprawnień na wózki!
- Zaangażowanie
- Chęć do pracy
- Praca także dla kobiet!

Oferujemy:
- Zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie logistycznym w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w trybie 1-zmianowym (8.00-16.00)!
- Możliwość podjęcia dłuższej współpracy

*oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres produkcja@wts.com.pl z dopiskiem Praca/Łozienica w temacie maila.
Pracownik magazynu logistycznegoWojewództwo: zachodniopomorskie (Goleniów)
Pracownik magazynu logistycznego510-666-676
Wyświetleń: 929