DARMOWE OGŁOSZENIA

Pakowacz art. spożywczych- Rakoniewice

Numer: 135549
Data dodania:
05 09 2014
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pakowacz/ka art. spożywczych*
Miejsce wykonywanej pracy: Rakoniewice

Wymagania:
• Motywacja do pracy,
• Dyspozycyjność,
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Obowiązki:
• Praca przy pakowaniu art. spożywczych.

Oferujemy:
• Praca w miłej atmosferze,
• Praca w systemie dwuzmianowym.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 68 347 35 00 lub 506 648 703.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"

*oferta pracy tymczasowej
Pakowacz art. spożywczych- RakoniewiceWojewództwo: wielkopolskie (Rakoniewice)
Pakowacz art. spożywczych- Rakoniewice68 347 35 00
Pakowacz art. spożywczych- Rakoniewiceinfo@emat.com
Wyświetleń: 942