DARMOWE OGŁOSZENIA

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy - Międzyrzecz

Numer: 134641
Data dodania:
20 08 2014
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      gencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy*
Miejsce pracy: Międzyrzecz (woj. lubuskie)

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózków jezdniowych (załadunki i rozładunki oraz transport wewnątrz magazynu),
• Wypełnianie obowiązków zgodnie ze standardami bezpieczeństwa,
• Dbałość o sprzęt oraz zgłaszanie wszelkich usterek.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Doświadczenie zawodowe: min 6 m-cy pracy na stanowisku operatora wózków jezdniowych – mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składu
• Uprawnienia operatora wózków jezdniowych (mile widziane potwierdzenie UDT)
• Samodzielność w zakresie wykonywanych czynności
• Sumienność
• Umiejętność współpracy
• Odpowiedzialność

Oferujemy:

• Praca w systemie trzyzmianowym
• Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres: info@emat.com.pl; Szczegółowe informacje pod nr Tel. 68 387 90 45, lub 664 423 920.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"

*oferta pracy tymczasowej
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowyWojewództwo: lubuskie (Międzyrzecz)
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy664 423 920
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowyemat.com.pl
Wyświetleń: 951