DARMOWE OGŁOSZENIA

Kierowca Międzynarodowy C+E - Gdańsk

Numer: 132868
Data dodania:
25 07 2014
      W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Wymagania

• aktualne prawo jazdy kategorii C+E
• cyfrowa karty kierowcy
• świadectwo kwalifikacji zawodowej
• aktualne orzeczenie psychologiczne
• chęc i zaangażowanie w powierzoną pracę

MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA!
Obowiązki

• transport na terenie krajów Europy
Mile widziane

• doświadczenie w transporcie międzynarodowym - mile widziane
Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
• wyjazdy w wybranym przez siebie systemie: 3/1, 4/1, 5/2 lub 6/2
• możliwość uzyskania premii
• ubezpieczenie grupowe
• trasy na terenie Europy
• nowoczesne auta marki DAF i VOLVO z bogatym wyposażeniem
• dowóz do pracy jak i transport do domu
• dla niedoświadczonych kierowców - przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonych pracowników
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Kierowca Międzynarodowy C+EWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
Kierowca Międzynarodowy C+E609795446
Kierowca Międzynarodowy C+E
Kierowca Międzynarodowy C+Ewww.uniontransport.eu
Wyświetleń: 1045