DARMOWE OGŁOSZENIA

stylistka paznokci - Trojmiasto

Numer: 131337
Data dodania:
04 07 2014
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Poszukujemy doświadczonej stylistki paznokci. Dołącz do dynamicznego zespołu Lush Nail Bar!

Wymagamy: doświadczenia w zawodzie, profesjonalizmu, zaangażowania w pracę, znajomości najnowszych trendów, wysokiej kultury osobistej, miłej aparycji oraz znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres zadań: manicure, malowanie, manicure hybrydowy, żel, akryl, zdobienia artystyczne, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie

Oferujemy: w pełni wyposażone stanowisko pracy, system prowizyjny poza pensją podstawową, premie za dużą efektywność, pracę w przeeeemiłym zespole

CV wraz ze zdjęciami efektów dotychczasowej pracy stylistki proszę przesyłać na adres: kateofficegda@wp.pl

Można się z nami kontaktować również telefonicznie pod numerem: 730 088 013
stylistka paznokciWojewództwo: pomorskie (Trojmiasto)
stylistka paznokci501 416 470
stylistka paznokci
Wyświetleń: 2206