Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Wyjątkowy dom o wysokim standardzie w pięknej okolicy - Jeziora Wielkie

Kategoria: NIERUCHOMOŚCI (Domy)
Numer: 129793
Data dodania:
16 06 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Dom położony jest w malowniczej okolicy w miejscowości Gaj, gmina Jeziora Wielkie, powiat Mogileński, województwo Kujawsko - Pomorskie.

Opis:
• dom: 3-pokojowy o zróżnicowanych wymiarach oraz salon, budynek wolnostojący z poddaszem mieszkalnym, pokrycie dachowe: gont kanadyjski,
• garaż z towarzyszącymi pomieszczeniami gospodarczo składowymi o powierzchni ogólnej wynoszącej 33,10 m2
• powierzchnia działki: 4151 m2
• położenie: teren wiejski, sąsiedztwo z lasem
• media: prąd, woda, kanalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze powiatowej o nawierzchni asfaltowej. Teren ogrodzony w części zabudowanej siatką na słupkach metalowych, z znajdującym się wzdłuż siatki szpalerem z żywopłotu. Przy budynku mieszkalnym znajduje się parking pokryty kostką granitową łupaną ręcznie, oraz chodnik i plac manewrowy wykonany z takiej samej kostki. Budynek jest dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej, od strony tarasu podjazd typu rampa z poręczami.
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym mieszkalnym jest zlokalizowany w spokojnej, cichej okolicy, na terenie wiejskim w otoczeniu lasu sosnowego, w którym znajduje się na parterze: salon, 2 pokoje sypialne, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, na poddaszu znajduje się obszerny pokój z możliwością różnej adaptacji oraz łazienka.

Standard wykończenia: na ścianach gładzie z elementami ozdobnymi; na podłodze w pokojach wysokiej jakości deska podłogowa sosnowa. W kuchni, łazienkach oraz innych pomieszczeniach płytka ceramiczna. W łazienkach ściany wyłożone w całości płytkami. Hol: podłoga wyłożona płytkami. Taras zadaszony wyłożony płytkami ceramicznymi

Ogrzewanie budynku mieszkalnego CO, z kominka z płaszczem wodnym, kominek znajduje się w salonie, ogrzewanie częściowo podłogowe ze sterownikiem i regulatorami ręcznymi i elektrycznymi, oraz poprzez grzejniki. Ciepła woda użytkowa - możliwość ogrzewania z kominka, wymiennik ciepła z termo obiegiem (300 l) oraz przepływowy ogrzewacz elektryczny w ubikacji.

Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Na terenie nieruchomości znajduje się ogród wykonany wg projektu indywidualnego z elementami architektury ogrodowej, teren zadbany i wypielęgnowany, pokryty ścieżkami z nawierzchnią z grysu i kruszonego kamienia polnego. Działka sąsiaduje w sposób naturalny z kompleksem lasów iglasto-liściastych nadleśnictwa Miradz, tworzących specyficzny mikroklimat bardzo korzystny do leczenia wielu różnych schorzeń, a w tym szczególnie chorób układu oddechowego oraz otoczona jest dwoma jeziorami Wójcińskim i Ostrowskim w pobliżu Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

W cenie nieruchomości pozostaje wysokiej jakości zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD oraz pozostałe umeblowanie będące wyposażeniem budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja! W niewielkiej odległości znajduje się przychodnia lekarska; przedszkole; szkoła. ponadto w odległości około 3 km znajduje się kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny w miejscowości Przyjezierze. Nieruchomość jest zlokalizowana w strefie pokrycia wszystkich operatorów telefonii komórkowej z zapewnieniem bezproblemowego dostępu do Internetu. (Właściciel: Wiesław Specht)
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Wyjątkowy dom o wysokim standardzie w pięknej okolicyWojewództwo: kujawsko-pomorskie (Jeziora Wielkie)
Wyjątkowy dom o wysokim standardzie w pięknej okolicy661221688
Wyjątkowy dom o wysokim standardzie w pięknej okolicy
Wyświetleń: 1547