Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Producent oprogramowania MerSoft ERP w nowej wersji web

Numer: 129139
Data dodania:
05 06 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      MerSoft to zintegrowany, nowoczesny system informatyczny MerSoft w wersji web’owej – dostępny przez przeglądarkę, czyli z każdego urządzenia i miejsca będącego w zasięgu sieci internetowej, dedykowany dla firm o takim profilu, jak Państwa. Nasze oprogramowanie wdrożyliśmy w wielu firmach produkcyjnych i handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień obsługi wielooddziałowej, z praktycznie nieograniczoną liczbą stanowisk.
Nasza firma Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o., wywodząca się od "Meritus2 Sp. jawna", od ponad 20 lat zajmuje się produkcją oprogramowania ERP. Mając doświadczenie wdrożeń w wielu branżach jesteśmy w stanie dopasować system do każdej, nawet indywidualnej obsługi zdarzeń, które występują w działalności danego Klienta. Tak też dzieje się od samego początku tworzenia naszych aplikacji, gdzie wiedza i doświadczenie pracowników danej firmy, w połączeniu z ich potrzebami rozwiązywania konkretnych problemów i naszą wiedzą informatyczną, stanowią potencjał, który daje sukces obu stronom.
Wielu naszych Klientów, którzy zaczynali od kilku stanowisk, obecnie ma ich kilkanaście, więksi - kilkadziesiąt, a ci najprężniej rozwijający się otwierają kolejne oddziały, a liczbę osób korzystających w takich firmach ze wsparcia naszego systemu zaczynamy liczyć w setkach.
MerSoft to system, który kompleksowo obsługuje również produkcję - począwszy od zamówień, które spływają od Klientów (tutaj również wykorzystywany jest system EDI- Elektroniczna wymiana danych ), poprzez wygenerowanie zamówień do dostawców po brakujące surowce, podzespoły, następnie wygenerowanie zleceń produkcyjnych, pobranie wszystkich potrzebnych surowców, półproduktów do produkcji, zarzadzanie całym procesem produkcyjnym, przyjęcia wyrobu gotowego z produkcji, wprowadzenie go na stan magazynu i sprzedanie wg zamówienia w powiązaniu i z rozliczeniem ilościowym każdej pozycji zamówienia Klienta.
MerSoft oferuje również parametryzowalne generatory zamówień do dostawców, zintegrowaną obsługę zamówień Klientów (również internetowych), sprzedaż, magazyn, fakturowanie, analizy, rozliczenia finansowe. Może być powiązany z katalogiem internetowym i pełną informacją dla Klienta o aktualnej ofercie (powiązanie on-line z bazą danych), dostępnej ilości towaru (opcja parametryzowalna), stanie realizacji zamówień, informacją o rozliczeniach z danym Klientem.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Producent oprogramowania MerSoft ERP w nowej wersji webSkąd: Cała Polska
Producent oprogramowania MerSoft ERP w nowej wersji web22 663 52 47
Producent oprogramowania MerSoft ERP w nowej wersji web
Producent oprogramowania MerSoft ERP w nowej wersji webwww.meritus.pl/
Wyświetleń: 5817