DARMOWE OGŁOSZENIA

Trener ds. sprzedaży - Poznań

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 122289
Data dodania:
18 02 2014
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta z branży handlowej, który zdobył na swoim rynku pozycję lidera innowacji aktywnie działający między innymi na terenie Polski, w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:

• Prowadzeniem szkoleń (grupowych i indywidualnych) produktowo-sprzedażowych i innych, związanych z rozwojem pracowników,
• Budowaniem i prowadzeniem efektywnych zespołów sprzedażowych,
• Opracowywaniem koncepcji, planowaniem, realizacją i monitorowaniem efektywności prowadzonych działań szkoleniowych,
• Dbałością o standardy obsługi klienta i jakości prezentacji sprzedażowych

ZAPEWNIAMY:
• Wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system prowizyjny jak i premiowy,
• Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe do pracy

OCZEKUJEMY:

• Minimum 5-letniego doświadczenia trenerskiego w obszarze realizacji szkoleń i rozwoju kompetencji pracowników,
• Kilkuletniego doświadczenia popartego sukcesami na podobnym stanowisku w branży sprzedaży bezpośredniej
• Umiejętności skutecznego zarządzania zespołem pracowników
• Prawa jazdy kategorii B
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Znajomości pakietu Ms Office
• Mile widziane certyfikaty i uprawnienia trenerskie
• Umiejętności analizowania efektów akcji marketingowych prowadzonych w kanale on-line,
• Odpowiedzialności i kreatywności
• Gotowości do uczestnictwa w podróżach służbowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:

otylia_lubocka@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. Trener ds. sprzedaży

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.
Trener ds. sprzedaży - PoznańWojewództwo: wielkopolskie (Poznań)
Trener ds. sprzedaży - Poznań058 322 12 54
Wyświetleń: 5686