DARMOWE OGŁOSZENIA

Poszukujemy parkieciarzy / monterów podłóg

Numer: 121892
Data dodania:
12 02 2014
      WORKON ( nr rej. 10349) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje parkieciarzy/monterów podłóg. Jest to oferta pracy tymczasowej.
Opis stanowiska:
Układanie parkietów (wielowarstwowych, przemysłowych oraz mozaiki)
Układanie specjalnego wzoru według rysunku
Radzenie sobie z piłą, klejeniem, przybijaniem parkietu oraz elementów drewnianych ( listew przypodłogowych)
Obróbka powierzchni ( woskiem, olejem albo lakierem)
Przygotowywanie powierzchni (gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell.
Odnawianie starych powierzchni parkietu ( uzupełnianie , wymiana, cyklinowanie)
Czyszczenie i konserwacja parkietu oraz innych powierzchni drewnianych
Ich zastosowanie będzie zależne od zlecenia oraz od posiadanej odpowiedniej wiedzy i umiejętności.
Wymagania:
Wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na stanowisku parkieciarz i monter podłóg
Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
prawo jazdy oraz własny samochód będą atutem
komunikatywna znajomość niemieckiego
Wynagrodzenie:
stawka godzinowa od 10,61Euro ( z wykształceniem)
stawka godzinowa od 9,07Euro ( bez wykształcenia)
premie za wyniki w pracy
dieta wolna od podatku aż do 40Euro na dzień
plus dodatki za nadgodzin, prace w dni wolne i nocki
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
ubezpieczenie społeczne i płace ustaloną na warunkach niemieckich
wynagrodzenie za nadgodziny
świadczenia urlopowe i premie świąteczne
na życzenie wypłacanie tygodniówek
dodatkowo emerytura zakładowa
praca z możliwością rozwoju zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji
wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
podstawowe wyposażenie narzędziowe
wsparcie dla początkujących pracowników jak i również dla starszych pracowników
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres: rekrutujemy02@gmail.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Poszukujemy parkieciarzy / monterów podłógSkąd: Cała Polska
Poszukujemy parkieciarzy / monterów podłóg512206731
Wyświetleń: 2939
Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychPoczciwy owczarek Flapy szuka domu!Wynajem sceny.Podesty.Nagłośnienie.Oświetlenie.Multimedia<br />KoninPomogę napisać pracę dyplomową.888667561Asiana - meble kolonialne na wymiar<br />WarszawaAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska/zagranicaPoszukujemy parkieciarzy / monterów podłóg
Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychPoczciwy owczarek Flapy szuka domu!Wynajem sceny.Podesty.Nagłośnienie.Oświetlenie.Multimedia
Konin
Pomogę napisać pracę dyplomową.888667561Asiana - meble kolonialne na wymiar
Warszawa
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
Polska/zagranica