DARMOWE OGŁOSZENIA

Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych

Numer: 121810
Data dodania:
11 02 2014
      OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja pracy WORKON (nr rej. 10349) dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko MONTER OGRZEWANIA, KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH.

OPIS STANOWISKA:
• montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji
• wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry
• znajdywanie problemu i rozwiązywanie go
(Ich zastosowanie będzie zależne od zlecenia oraz od posiadanej odpowiedniej wiedzy i
umiejętności)

WYMAGANIA:
• wykształcenie w danym zawodzie bądź min.5-letnie doświadczenie na podanym stanowisku
• doświadczenie w obchodzeniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• umiejętności spawalnicze mile widziane
• doświadczenie w renowacji instalacji starych budynków będzie atutem
• znajomość obecnie stosowanych technologii w instalacjach sanitarnych, CO2 i klimatyzacji
• elastyczność, gotowość do pracy w trybie zmianowym i wyjazdów na montaże
• prawo jazdy oraz własny samochód
• KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO! tzn. Osoba posługująca się językiem na poziomie komunikatywnym rozumie znaczenie wypowiedzi, poleceń i zadawanych jej pytań, które dotyczą typowych spraw związanych z wykonywaną pracą. Potrafi opisywać doświadczenia, wydarzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany. Jest wstanie przekazać polecenia pracodawcy pozostałym pracownikom. Czytają i rozumieją teksty związane z wykonywanym zawodem.

WYNAGRODZENIE:
• stawka godzinowa od 10,61 Euro ( z wykształceniem w zawodzie)
• stawka godzinowa od 9,07 Euro ( bez wykształcenia w zawodzie)
• premie za wyniki w pracy
• dieta wolna od podatku aż do 40 Euro na dzień
• plus dodatki pieniężne za nadgodzin, prace w dni wolne i nocki

OFERUJEMY:
• stabilne warunki zatrudnienia
• ubezpieczenie społeczne i płace ustaloną na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie za nadgodziny
• świadczenia urlopowe i premie świąteczne
• na życzenie wypłacanie tygodniówek
• dodatkowo emerytura zakładowa
• wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
• podstawowe wyposażenie narzędziowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.workon@gmail.com
Prosimy o umieszczenie w CV poniższego oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych
(Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r
o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2001r. Nr 142, poz. 1593 ze zm)."

Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnychSkąd: zagranica
Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych+48784673029
Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnychinfoworkon.wix.com/workon
Wyświetleń: 3438
Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, ZagranicaOperator maszyn produkcyjnychAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, ZagranicaSPOSÓB NA ZDROWIE I ODPRĘŻENIE-MASAŻ-DOJAZD-WARSZAWAChętnie Poznam MężczyzneMonter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych
Adwokat kościelny. Unieważnienie małżeństw kościelnychAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
Polska, Zagranica
Operator maszyn produkcyjnychAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
SPOSÓB NA ZDROWIE I ODPRĘŻENIE-MASAŻ-DOJAZD-WARSZAWAChętnie Poznam MężczyzneMonter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych