DARMOWE OGŁOSZENIA

Operator wózków zaciskowych

Numer: 120934
Data dodania:
27 01 2014
      Opis stanowiska:
obsługa wózków zaciskowych - "clamp truck" w magazynie ze sprzętem elektronicznym
praca ze skanerem, przewożenie wózkiem przesyłek/zamówień między działami,
zbieranie zamówień i inne prace magazynowe.
Wymagania:
uprawnienia na wózki widłowe (prosimy dołączyć skan uprawnień w formularzu),
doświadczenie w obsłudze wózków zaciskowych - "clapm truck" - min 12 miesięcy
dobra znajomość języka angielskiego,
mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji wezmą udział TYLKO aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim oraz kopie uprawnień na wózki widłowe.
Operator wózków zaciskowychSkąd: Cała Polska
Operator wózków zaciskowychwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 1915
Szelki Dla Psów Guard<br />BydgoszczSprzęgło ETM 082 1H<br />Ostrzeszówużywana drukarka wielkoformatowa Canon ipf 8400<br />Gnieznookładziny styropianowe ,profile elewacyjne  <br />Cała PolskaSkup włosów do 5000 zł za kilogram KrakówAura Eko Organizacja odzysku<br />WarszawaOperator wózków zaciskowych
Szelki Dla Psów Guard
Bydgoszcz
Sprzęgło ETM 082 1H
Ostrzeszów
używana drukarka wielkoformatowa Canon ipf 8400
Gniezno
okładziny styropianowe ,profile elewacyjne
Cała Polska
Skup włosów do 5000 zł za kilogram KrakówAura Eko Organizacja odzysku
Warszawa