Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Pozycjonowanie stron Grupa Tense Sp. z o. o. - Poznań

Numer: 120919
Data dodania:
27 01 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Tworzenie, optymalizacja, pozycjonowanie stron internetowych – TANIO, SZYBKO, SOLIDNIE

Czy uważasz, że Twoja pozycja na rynku jest wystarczająco silna? Czy wiesz, jak skutecznie zwiększyć zyski ze sprzedaży? Jak pozyskać nowych Klientów? Jak pokonać konkurencję?

Wykorzystaj fenomen e-marketingu i reklamy w Internecie! Sprawdź nasze możliwości!

Specjalnością firmy Grupa Tense sp. z o.o. sp. k. jest

TWORZENIE, POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA STRON INTERNETOWYCH

PROWADZENIE KAMPANII LINKÓW SPONSOROWANYCH

PISANIE ARTYKUŁÓW BRANŻOWYCH


Skorzystaj z naszych usług, a otoczymy Cię opieką ambitnych, kreatywnych, zdolnych i doświadczonych ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem będą pracować na Twój e-sukces!

Odkryj stronę Grupa-Tense.pl! Sprawdź nasze możliwości, poznaj atuty, przeczytaj opinie naszych Klientów. Jesteśmy skuteczni, wiarygodni, działamy kompleksowo i w pełni profesjonalnie.

Oto przykładowy zakres naszych działań:

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Profesjonalna strona internetowa to dziś konieczność. Jeżeli chcesz zwiększyć liczbę Klientów i dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców, już dziś podejmij decyzję o stworzeniu lub zmodyfikowaniu istniejącej witryny www. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Tworzymy intrygujące, przejrzyste, zgodne z obowiązującymi standardami strony internetowe. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą domenę i serwer. Opracujemy merytoryczne teksty o Twojej firmie i ofercie. Klient, który odwiedzi stronę, będzie miał pełny obraz tego co kupuje i z kim ma przyjemność współpracować. Gotowy projekt strony umieścimy pod docelowym adresem www. Możesz liczyć na naszą pomoc, jeżeli obsługa panelu administracyjnego wyda Ci się zbyt trudna i niezrozumiała. Gdy zaplanujesz wprowadzenie zmian – nowych usług, produktów itp., rozbudujemy Twoją stronę o stosowne kategorie i umieścimy na niej aktualne informacje.

Wdrożymy odpowiednie działania, aby Twoja witryna była często odwiedzana przez potencjalnych Klientów. Służy temu:

POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA

Promocja Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google to kluczowy aspekt naszych działań.

Wytyczony cel realizujemy poprzez opracowanie odpowiednich słów i fraz kluczowych, które umieszczamy w tekstach widniejących na Twojej stronie i w jej kodzie źródłowym. Są to wyrazy bezpośrednio związane z Twoją branżą, np. „sklep z narzędziami”, „tanie meble biurowe”, „noclegi w górach”, „wakacje nad morzem”, „zabawki edukacyjne”, „szybka pożyczka”, „najlepsze ubezpieczenie na życie” itp. Przeglądamy odpowiednie statystyki i korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nam określić, które frazy związane z Twoim profilem działalności są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę. Dzięki temu, osoba, która wprowadzi je w Google, w wynikach wyszukiwania odnajdzie adres prowadzący do strony z Twoją ofertą. Będzie on widniał w ścisłej czołówce, na samej górze.

Pamiętaj! Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego. Zobowiązania finansowe wobec nas uregulujesz dopiero wówczas, gdy Twoja strona będzie pojawiać się w pierwszych 10 pozycjach. W innym przypadku, nic nie płacisz! Działamy uczciwie i na przejrzystych zasadach.

Na bieżąco monitorujemy pozycję Twojej strony w Google. W przypadku zmiany algorytmów wyszukiwarki, błyskawicznie reagujemy i wprowadzamy stosowne korekty.

Pełny opis korzyści, jakie daje pozycjonowanie odnajdziesz na naszej stronie www.GrupaTense.pl.

Jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Przekonaj się, że inwestycja w efektowną reklamę w Internecie jest niezwykle opłacalna. Co więcej, koszt naszych usług kształtuje się na bardzo rozsądnym poziomie. Tanio, szybko i profesjonalnie wypromujemy Twój biznes.

Grupa Tense sp. z o. o. sp. k. – Poznań, ul. Wolsztyńska 7/3. Tel. 61 628 20 83.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Pozycjonowanie stron Grupa Tense Sp. z o. o.Województwo: wielkopolskie (Poznań)
Pozycjonowanie stron Grupa Tense Sp. z o. o.
Pozycjonowanie stron Grupa Tense Sp. z o. o.www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie-stron
Wyświetleń: 4301