Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Anurex wkładka do leczenia hemoroidów

Numer: 120375
Data dodania:
16 01 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Anurex to cylindryczna tubka wykonana z wysokogatunkowego plastiku i wypełniona specjalną substancją, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać.

Anurex to nowa metoda leczenia hemoroidów oparta na prostej i skutecznej krioterapii. Jest ona w 100% naturalna i nie wymaga użycia żadnych środków farmakologicznych, a dzięki temu może być stosowana samodzielnie w warunkach domowych, również przez kobiety w ciąży, osoby starsze i alergików.

Metoda ta polega na aplikowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy.
Anurex nie powoduje reakcji alergicznych ani tez żadnych efektów ubocznych.

Anurex można stosować samodzielnie w warunkach domowych.
Łagodzi ból, redukuje swędzenie oraz opuchliznę i krwawienia.
Ulga odczuwana jest już po kilku minutach. Stosowanie Anurexu przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne.

Zadaniem Anurexu jest oziębianie hemoroidów, co skutkuje zlikwidowaniem bólu, swędzenia, krwawienia i obrzęków, a w efekcie prowadzi do całkowitego ich zaleczenia. Każdorazowe użycie trwa około 6-10 min. i może być powtarzane w ciągu dnia tyle razy ile jest to konieczne.

Anurex jest jedynym produktem krioterapii uznawanym przez medycynę tradycyjną, który posiada wieloletnie badania kliniczne potwierdzające jego olbrzymią skuteczność w działaniu.

Dla uzyskania lepszych efektów leczenia, zaleca się stosowanie podczas jednej sesji dwóch wkładek Anurex (jeden po drugim). W ten sposób lecznicze działanie zimna na hemoroidy wydłuża się podczas jednej aplikacji do 16 min, co w znaczący sposób może się przyczynić do postępów leczenia. Anurex można używać przez 6 miesięcy od pierwszego umieszczenia w zamrażalniku. Po tym czasie zaleca się wymianę na nowy.

www.wyleczhemoroidy.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Anurex wkładka do leczenia hemoroidówSkąd: Cała Polska
Anurex wkładka do leczenia hemoroidów
Wyświetleń: 3934