Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Profesjonalny program dla Architektów Wnętrz - Rybnik

Numer: 119742
Data dodania:
07 01 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Palette CAD Architektura Wnętrz to odpowiedź na wciąż rosnące potrzeby architektów wnętrz. Kierując się własną myślą rozwoju i wskazówkami naszych klientów stworzyliśmy nową kompleksową wersję programu nie tylko dla architektów. Palette CAD Premium znajdzie swoje zastosowanie również wśród, salonów łazienkowych, stolarzy. Najnowsza wersja programu pozwala na:
• projektowanie wnętrz,
• aranżowanie łazienek,
• projektowanie własnych mebli,
• tworzenie dokumentacji technicznej,
• generowanie specyfikacji technicznej,
• modelowanie dowolnych brył,
• projektowanie jednego pomieszczenia lub całego domu wraz z obejściem i elewacją,
• tworzenie profesjonalnych, fotorealistycznych wizualizacji dla klienta w różnych formach.

Architekci Wnętrz korzystający z naszego programu pytani o mankament Palette CAD wskazywali jedną cechę brak możliwości szybkiego tworzenia własnych mebli. Dotychczas architekt wnętrz mógł korzystać tylko z gotowych bibliotek mebli lub tworzyć je z prostopadłościanów co było procesem żmudnym i uciążliwym. Teraz dzięki modułowi "Meble 12" istnieje możliwość wykorzystywania bibliotek gotowych szafek i edycji ich, bądź projektowania własnego mebla krok po kroku. Nadszedł moment kiedy to Palette CAD Wnętrza i Łazienki został zastąpiony rozszerzoną i ulepszoną wersją Palette CAD Premium. Co więcej cena programu pozostała bez zmian!

A teraz krótko o zawartości programu:
• Tworzenie pomieszczeń
Palette CAD umożliwia tworzenie standardowych i nieregularnych pomieszczeń. Ściany mogą być tworzone jedna po drugiej lub jako całe pomieszczenie. Palette CAD pozwala tworzyć ściany po łuku, z ukosem, ścianki działowe itd. . Możesz stworzyć jedno pomieszczenie lub cały dom wraz z dachem. Wszystko to o dokładnych wymiarach, kątach i ustawieniach.

• Modelowanie brył.
W programie znajdziecie Państwo szereg funkcji umożliwiających tworzenie własnych, nieregularnych brył o dowolnych kształtach. Funkcje profil, wytłaczanie jak również operacje "Boolowskie" w połączeniu ze sobą dają praktycznie nieograniczone możliwości modelowania.

• Edytor układania płytek
Edytor to zaawansowane narzędzie potrzebne każdemu użytkownikowi wykorzystującemu płytki ceramiczne w projekcie teraz nie musisz ręcznie wykładać powierzchni płytkami. Edytor wszystko robi za Ciebie. Wskazujesz powierzchnie które chcesz wyłożyć ceramiką a edytor wyłoży ją płytkami w dowolny sposób jaki chcesz, docinając płytki i tworząc specyfikację zużytego materiału.

• Moduł "MEBLE 12"
Dotychczas w pakiecie Palette CAD dla architektów wnętrz mogłeś budować meble korzystając z prostopadłościanów i innych brył. Często ten proces był dosyć żmudny. Dlatego właśnie umieściliśmy w Palette CAD Premium moduł pozwalający na tworzenie własnych szafek na zasadzie dowolnej edycji tych zawartych w bibliotekach czy tez projektowaniu mebla płyta po płycie.

Dlaczego moduł meble 12 tak ułatwia pracę?
Potrzebujesz mebel o danych wymiarach. Sięgasz więc do biblioteki po gotową szafkę nadajesz jej swoje wymiary i wygląd. Wybierasz front z biblioteki, który automatycznie dopasuje się do czoła mebla. Chcesz aby korpus posiadał przegrody i szuflady. Nie ma problemu w bibliotekach są dostępne inteligentne przegrody. Wybierasz je z biblioteki a wymiar odmierzasz z projektu. Tak samo sytuacja wygląda z szufladami.

Co dalej?
Współpracujesz z stolarzem. Chcesz aby wyprodukował Ci kuchnię na wymiar. Generujesz z Palette CAD plik do rozkroju. Przesyłasz stolarzowi dokładny, zwymiarowany projekt wraz z szablonami.
Dzięki modułowi Meble 12 nie będziesz ograniczona(y) do używania standardowych mebli. Projektuj indywidualnie, intuicyjnie, dokładnie i szybko.

Program oferuje szereg narzędzi wizualizacyjnych. Palette CAD generuje wizualizacje w trybach:
• realistycznym,
• kolorowym,
• akwarela,
• marker,
• szkic.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Profesjonalny program dla Architektów WnętrzWojewództwo: śląskie (Rybnik)
Profesjonalny program dla Architektów Wnętrz32 426 40 22
Profesjonalny program dla Architektów Wnętrz
Profesjonalny program dla Architektów Wnętrzsklep.damaro.pl
Wyświetleń: 5616