Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU -

Numer: 119593
Data dodania:
03 01 2014
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU - (do wydzielenia)

- blisko Bielan Wrocławskich i miasta Wrocław oraz autostradowej obwodnicy Wrocławia !!!

Wygodny dojazd do miasta, a zarazem cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych.

Województwo: dolnośląskie

Miejscowość: Domasław (koło Bielan Wrocławskich)

Gmina: Kobierzyce

Powierzchnia: ok. 1400 m2

Oferowane przez: Właściciel

Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej (są latarnie), w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Kwiatowej o powierzchni ok. 14 arów (do wydzielenia przez geodetę).

Atrakcyjna lokalizacja !

Cena 190 zł/m2 - 266 000 zł
DO NEGOCJACJI

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY:
601 692 235
Zgłoś naruszenie zasad
 Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU - Województwo: dolnośląskie (Domasław)
 Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU - 601692235
 Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU -
Wyświetleń: 3418
 Sprzedam - POLE ROLNE - DOMASŁAW - blisko Bielan Wr.Kupię każdą nieruchomość z problemami za gotówkę!<br />MilanówekKamienica użytkowo-mieszkalna 180m2 / Podlasie<br />SokółkaWynajmę sale wykładową  w Centrum Legionowa.<br />WarszawaPałac, Zegrze Pomorskie, powiat Koszaliński,  Okazja! Sprzedam działkę budowlaną 890 m2.<br />Warszawa Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU -
Sprzedam - POLE ROLNE - DOMASŁAW - blisko Bielan Wr.Kupię każdą nieruchomość z problemami za gotówkę!
Milanówek
Kamienica użytkowo-mieszkalna 180m2 / Podlasie
Sokółka
Wynajmę sale wykładową w Centrum Legionowa.
Warszawa
Pałac, Zegrze Pomorskie, powiat Koszaliński, Okazja! Sprzedam działkę budowlaną 890 m2.
Warszawa
Sprzedam - DZIAŁKA BUDOWLANA W DOMASŁAWIU -