DARMOWE OGŁOSZENIA

Kasjer – Sprzedawca Miejsca pracy: sieci handlowe - Kłodzko

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 117346
Data dodania:
14 11 2013

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Kasjer – Sprzedawca
Miejsca pracy: sieci handlowe w Kłodzku
Nr ref: KS/Kłodzku

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?

• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę zlecenia podpisaną z InterKadra
• zmianowy system pracy
• atrakcyjne stawki godzinowe
• bezpłatne szkolenie kasjerskie

OBOWIĄZKI:

• praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• rozliczenie kasy na zakończenie zmiany
• obsługa klienta

WYMAGANIA:

• osoby pełnoletnie
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (obowiązkowo)
• mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
• dyspozycyjność, odpowiedzialność
• zaangażowanie i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem „KS/Kłodzku”

Kontakt:
E-mail: praca.dolnyslask@interkadra.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Kasjer – Sprzedawca Miejsca pracy: sieci handloweWojewództwo: dolnośląskie (Kłodzko)
Kasjer – Sprzedawca Miejsca pracy: sieci handlowe
Wyświetleń: 5739