Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

mPensjonat 8 30 oprogramowanie hotelowe

Numer: 117298
Data dodania:
13 11 2013
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Program hotelowy mPensjonat znacznie upraszcza zarządzanie domem wczasowym, pensjonatem, hotelem lub hostelem. Jest to rozbudowana wersja naszego innego produktu - mHotel. Porównanie tych dwóch produktów prezentuje tabela poniżej.

Pomocą merytoryczną w tworzeniu oprogramowania mPensjonat służyli i służą nasi klienci, w szczególności jesteśmy wdzięczni za cenne uwagi kilku zaprzyjaźnionym kierownikom i właścicielom pensjonatów i hoteli. Wszystko to sprawia, że w obecnej chwili możemy Państwu zaoferować bardzo stabilną, sprawdzoną i funkcjonalną aplikację.

Główne zalety programu, tj. bogata funkcjonalność,przy zachowaniu prostoty obsługi oraz niska cena sprawiają, iż nasze oprogramowanie jest bardzo atrakcyjną propozycją dla obiektów turystycznych. Zostało ono zbudowane w oparciu o najnowsze, sprawdzone technologie firmy Microsoft. Co gwarantuje stabilność i niezawodność w środowisku Windows. Dodatkowym jego atutem jest praca w oparciu o serwerową bazę danych MS SQL Server (wiodący, niezawodny system baz danych), która doskonale sprawdza się zarówno w pracy jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej, również przez Internet.

Poprzez system automatycznych aktualizacji użytkownik ma darmowy dostęp do wprowadzanych udoskonaleń do zakupionej wersji programu.

UWAGA: Jeśli oferowany przez nas produkt nie spełnia w pełni Państwa oczekiwań, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji funkcji, modułów w programie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem.Poniżej lista modułów:

*Pokoje
*Klienci
*Grafik pokoi/rezerwacji
*Rezerwacje-lista
*Recepcja-widok bieżacy
*Księga meldunkowa
*Finanse
*Sklep, czyli sprzedaż towarów
*Usługi dodatkowe
*Raporty i podsumowania
*Zarządzanie bazą danych
*Ustawienia
*Praca w sieci

Praca w sieci lokalnej w oparciu o sprawdzony, jeden z najlepszych systemów bazodanowych - MS SQL Server
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
 mPensjonat 8 30 oprogramowanie hoteloweSkąd: Cała Polska
 mPensjonat 8 30 oprogramowanie hotelowe12/282-18-62
 mPensjonat 8 30 oprogramowanie hotelowe
 mPensjonat 8 30 oprogramowanie hotelowematsol.pl
Wyświetleń: 5383