Restauracja pracownicza zatrudni pomoc kuchni - Gorzów Wielkopolski

Numer: 115639
Data dodania:
09 10 2013
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Eurest Poland będąc częścią międzynarodowej korporacji Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.
Obecnie poszukujemy do naszego nowego punktu w Gorzowie Wielkopolskim osoby na stanowisko:
Pomoc kuchni
Nr.ref:POM/GORZÓW/01
Opis stanowiska:
 Mycie zastawy stołowej.
 Realizowanie bieżących zamówień konsumenta oraz w razie potrzeby obsługa konsumentów zgodnie ze standardami i procedurami Eurest Poland.
 Zabezpieczenie surowców, produktów i półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem.
 Odpowiedzialność za pobrane środki czystości oraz racjonalne gospodarowanie nimi.
 Dbanie o powierzony sprzęt, mienie oraz o czystość i dobrą organizację pracy na swoim stanowisku.
 Pomoc w przygotowania półproduktów do produkcji
Wymagania:
 Doświadczenie w branży gastronomicznej
 Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
 Samodzielność w działaniu

Oferujemy:
 Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Przyjazna atmosfera pracy
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
 Praca od poniedziałku do piątku (6-16)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : praca@eurest.pl z zaznaczeniem odpowiedniego numeru referencyjnego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Restauracja pracownicza zatrudni pomoc kuchniWojewództwo: lubuskie (Gorzów Wielkopolski)
Restauracja pracownicza zatrudni pomoc kuchni
Wyświetleń: 2826
www.BDdetektyw.pl    690 656 315<br />LublinAutozłom / Skup Aut - Kupię Auta Myszków Skup Aut <br />Śląsk I MałopolskaAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, ZagranicaUsługi gazownicze, Wieliczka Tel. 600 796 600SKUP AUT DOSTAWCZYCH - DOSTAWCZE SKUP  <br />śląsk I Małopolska I OpoleAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnychRestauracja pracownicza zatrudni pomoc kuchni<br />Gorzów Wielkopolski
www.BDdetektyw.pl 690 656 315
Lublin
Autozłom / Skup Aut - Kupię Auta Myszków Skup Aut
Śląsk I Małopolska
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
Polska, Zagranica
Usługi gazownicze, Wieliczka Tel. 600 796 600SKUP AUT DOSTAWCZYCH - DOSTAWCZE SKUP
śląsk I Małopolska I Opole
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnychRestauracja pracownicza zatrudni pomoc kuchni
Gorzów Wielkopolski