Restauracja pracownicza zatrudni Managera Restauracji - Gorzów Wielkopolski

Numer: 115637
Data dodania:
09 10 2013
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Eurest Poland będąc częścią międzynarodowej korporacji Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.
Obecnie poszukujemy do naszego nowego punktu w Gorzowie Wielkopolskim osoby na stanowisko:
Manager restauracji

Nr.ref:MANAGER/GORZÓW/01

Opis stanowiska:
 Koordynacja i nadzór nad funkcjonowaniem kuchni
 Koordynacja produkcji
 Planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu oraz rozliczanie go z powierzonych zadań
 Umiejętności budowania zespołu i motywowania pracowników do osiągania jak najwyższego poziomu usługi
 Raportowanie zgodnie z ustalonymi procedurami do centrali firmy oraz klienta
 Realizacja wyznaczonego budżetu poprzez kontrolę kosztów i umiejętne zarzadzanie wydajnością podległych pracowników
 Prowadzenie cyklicznych spotkań z klientem i monitorowanie poziomu satysfakcji klienta
Wymagania:
 Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
 Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
 Chęć rozwoju oraz pogłębiania własnej wiedzy
 Samodzielność w działaniu
 Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów oraz podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
 Umiejętność pracy pod presją czasu
 Znajomość komputera w tym znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
 Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej dobrym (swobodny kontakt z kluczowym klientem)
 Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Oferujemy:
 Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Przyjazna atmosfera pracy
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
 Praca od poniedziałku do piątku (6-16)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem odpowiedniego numeru referencyjnego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Restauracja pracownicza zatrudni Managera RestauracjiWojewództwo: lubuskie (Gorzów Wielkopolski)
Restauracja pracownicza zatrudni Managera Restauracji
Wyświetleń: 2845
yamaha grizzly 700 eps 4x4 2012 zarejestrowany quad atv<br />Tomaszó MazProfesjonalne tłumaczenia wszystkie języki<br />Krosno OdrzańskiePREZENTACJA MATURALNA 2014<br />WarszawaSzukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną*DOKTORANTKA - FACHOWA POMOC W PISANIU PRAC<br />TarnobrzegPogotowie studenckie<br />KoronowoRestauracja pracownicza zatrudni Managera Restauracji<br />Gorzów Wielkopolski
yamaha grizzly 700 eps 4x4 2012 zarejestrowany quad atv
Tomaszó Maz
Profesjonalne tłumaczenia wszystkie języki
Krosno Odrzańskie
PREZENTACJA MATURALNA 2014
Warszawa
Szukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną*DOKTORANTKA - FACHOWA POMOC W PISANIU PRAC
Tarnobrzeg
Pogotowie studenckie
Koronowo
Gorzów Wielkopolski