DARMOWE OGŁOSZENIA

Rzeźnik-Wykrawacz - Połczyn-Zdrój

Numer: 115404
Data dodania:
03 10 2013
DO SCHOWKA MOŻNA DODAĆ MAKSYMALNIE 20 OGŁOSZEŃ!
      ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik - Wykrawacz elementów mięsa.

Miejsce pracy: Połczyn-Zdrój i okolice
Nr ref.: rze/pzd/2013

Zadania:
- trybowanie elementów tusz zwierzyny łownej.
Wymagania:
- książeczka SANEPID,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- sprawność fizyczna i manualna,
- praktyczna umiejętność operowania nożem.
Oferujemy:
- przeszkolenie na stanowisku pracy,
- umowę o pracę na czas określony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu, w tytule prosimy wpisać: nr ref. rze/pzd/2013.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Rzeźnik-WykrawaczWojewództwo: zachodniopomorskie (Połczyn-Zdrój)
Rzeźnik-Wykrawacz
Wyświetleń: 3053
szamba betonowe z atestami i 2-letnią gwarancją<br />JasłoDla firm. Pożyczki prywatne, pozabankowe. <br />Cała PolskaKREDYTY DLA FIRM - BEZ ZUS I US , BEZ KRD I PIT-U!<br />WieliczkaDJ MARKUS & DJ SEBAnie umiem w tytuły hahTłumaczenia wyników badań SARS-CoV-2 - język niemiecki<br />SuwałkiRzeźnik-Wykrawacz<br />Połczyn-Zdrój
szamba betonowe z atestami i 2-letnią gwarancją
Jasło
Dla firm. Pożyczki prywatne, pozabankowe.
Cała Polska
KREDYTY DLA FIRM - BEZ ZUS I US , BEZ KRD I PIT-U!
Wieliczka
DJ MARKUS & DJ SEBAnie umiem w tytuły hahTłumaczenia wyników badań SARS-CoV-2 - język niemiecki
Suwałki
Połczyn-Zdrój