DARMOWE OGŁOSZENIA

Koordynator ds. pracy i zakwaterowania

Numer: 114271
Data dodania:
03 09 2013
      Opis stanowiska:
Przewidywane obowiazki na danym stanowisku to:
prace produkcyjne w fabryce kanapek (praca przy taśmie, produkcja, pakowanie, etykietowanie towaru itp.)
praca biurowa przy księgowaniu godzin pracowników produkcynych, podpisywaniu kart godzinowych, przekazywaniu planów pracy itp.
praca w charakterze osoby kontaktowej miejsca zakwaterowania, kwaterowanie nowych pracowników
ścisły kontakt z koordydatorem oferty
praca w systemie zmianowym
Przez pierwsze kilka tygodni przewidziane jest szkolenie i przyuczenie do wykonywanych obowiązków
Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i w piśmie)
czynne prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi komputera
zdolności przywódcze
dobra organizacja pracy
poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
komunikatywność
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
możliwość otrzymania zatrudnienia na długi okres czasu
dobre wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
bezpłatną naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV w języku angielskim lub niemieckim zawierające opis doświadczenia zawodowego.
Koordynator ds. pracy i zakwaterowaniaSkąd: Cała Polska
Koordynator ds. pracy i zakwaterowaniawww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 3136
Speed-Trans Usługi Transportowe<br />ToruńSzkolenie na operatora wózka widłowego. UDT ŁódźMajka - Zespół muzyczny KoninTani transport PoznańGorąca i namiętna<br />RzeszówZaginarki do blachy ZGR 2000, giętarki dekarskieKoordynator ds. pracy i zakwaterowania
Speed-Trans Usługi Transportowe
Toruń
Szkolenie na operatora wózka widłowego. UDT ŁódźMajka - Zespół muzyczny KoninTani transport PoznańGorąca i namiętna
Rzeszów
Zaginarki do blachy ZGR 2000, giętarki dekarskieKoordynator ds. pracy i zakwaterowania