DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca przy pakowaniu

Numer: 113488
Data dodania:
12 08 2013
      T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745)
Opis stanowiska:
• produkcja i pakowanie ciastek oraz innych wyrobów cukierniczych
• etykietowanie ciastek oraz innych produktów cukierniczych
• praca w piekarni, w wysokiej temperaturze
• szybkie tempo pracy
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• doświadczenie w pakowaniu produktów na linii produkcyjnej - WYMAGANE
• prawo jazdy kat. B mile widziane
• zwinność
Oferujemy:
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
• dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
• opiekę polskich rezydentów
DODATKOWE INFORMACJE:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym CV w języku angielskim lub niemieckim spełniające wymagane kryteria.
Praca przy pakowaniuSkąd: Cała Polska
Wyświetleń: 2182