DARMOWE OGŁOSZENIA

Produkcja Spożywcza - Umowa o Pracę!! - Nałęczów

Numer: 173054
Data dodania:
28 04 2017
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Zatrudnimy...

Pracowników pomocniczych przy sortowaniu owoców na sezon letni.

Opis stanowiska pracy:
- sortowanie towaru
- pakowanie, etykietowanie produktów spożywczych

Oferujemy:
- umowę o Pracę Tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej mile widziane ale nie wymagane
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Oferta pracy tymczasowej.
Produkcja Spożywcza - Umowa o Pracę!!Województwo: lubelskie (Nałęczów)
Produkcja Spożywcza - Umowa o Pracę!!
Wyświetleń: 2019