DARMOWE OGŁOSZENIA

Elektryk - Szczecin

Numer: 166447
Data dodania:
26 10 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Elektryk.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ele/szc/2016

Zadania:
- wykonywanie podłączeń elektrycznych tzw. biały montaż.

Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
- min. 3-letni doświadczenie w pracy jako elektryk,
- podstawowe narzędzia pracy: śrubokręt, przecinak, itp.,
- samodzielność, sprawność manualna.

Oferujemy:
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość stałego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie wiadomości nr ref. ele/szc/2016.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.
ElektrykWojewództwo: zachodniopomorskie (Szczecin)
Elektryk914331433
Elektryk
Elektrykwww.antidotum.eu
Wyświetleń: 1946