DARMOWE OGŁOSZENIA

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim - Hajnówka

Numer: 164318
Data dodania:
02 09 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Poszukujemy opiekunki dla pani Edith. Seniorka cierpi na Parkinsona. Potrzebuje wsparcia i asekuracji przy staniu. W domu i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim lub przy pomocy balkonika. Pani Edith mieszka z synem, który z racji licznych wyjazdów zawodowych nie jest w stanie zając się mamą.

Obowiązki:
Pomoc seniorce w codziennej toalecie, pielęgnacji ciała, kąpieli oraz ubieraniu. W razie potrzeby opiekunka również musi wstawać w nocy do podopiecznej.
Dodatkowo opiekunka będzie prowadziła gospodarstwo domowe: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Wymagania:
Kobieta z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
Gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące
Chęć do niesienia pomocy innym
Brak nałogów

Zapewniamy:
Kandydatką oferujemy legalną pracę w polskiej firmie. Jedną umowę, wysoką składkę ZUS i świetne stawki. Nasze opiekunki mają zapewniony transport w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Dodatkowo gwarantujemy oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego oraz opiekę naszego koordynatora podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7291 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckimWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim786196934
Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim
Potrzebna opiekunka z językiem niemieckimwww.gowork.pl
Wyświetleń: 1792