Kancelaria zatrudni Pełnomocników z Warmii,Mazur i Podlasia - Olsztyn, Białystok

Numer: 148269
Data dodania:
29 06 2015
      Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER Jarosław Wieliński; Oddział Olsztyn.
Kancelaria Prawno - Finansowa LIDER działa na rynku odszkodowawczym od 2008 roku. Podstawą naszego działania jest etyka. Wykazujemy się wysokim poziomem empatii. Wszystkie sprawy, które prowadzimy w imieniu klientów są przez nas traktowane z najwyższą starannością, czego dowodem może być fakt, że do tej pory wygraliśmy każdą , która znajdowała swoje rozstrzygniecie w Sądzie. Działamy skutecznie.

Opis stanowiska:
Pełnomocnik jest naszym przedstawicielem w terenie. Do jego obowiązków należy :
- pozyskiwanie nowych Klientów dla kancelarii w regionie
- przygotowanie podstawowej dokumentacji odszkodowawczej
- przesłanie jej pocztą do Kancelarii
Czas pracy - w dowolnych godzinach.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- zdolności interpersonalne,
- umiejętność realizacji celów zawodowych,
- doskonała organizacja czasu pracy,
- prawo jazdy kat. B
- w okresie próbnym własny samochód

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie i wysokie premie prowizyjne,
- wyjątkowy system szkoleń ( indywidualny coach),
- możliwości rozwoju kariery,
- po okresie próbnym samochód służbowy.

Prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kancelarie Prawno-Finansową LIDER z siedzibą w Zielonej Górze ul. Jędrzychowska 20 D."
Kancelaria zatrudni Pełnomocników z Warmii,Mazur i PodlasiaWojewództwo: podlaskie (Olsztyn, Białystok)
Kancelaria zatrudni Pełnomocników z Warmii,Mazur i Podlasia530420977
Kancelaria zatrudni Pełnomocników z Warmii,Mazur i Podlasia
Wyświetleń: 2862
Folie Okienne - Folie Matowe, Dekoracyjne, Bezpieczne.<br />WarszawaELASTYCZNA deska elewacyjna PlasterTynk  <br />Tomaszów MazowieckiSprzedam Akcje Huty Stalowa Wola .Praca maturalna, prezentacja multimedialna<br />LubartówAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, Zagranicabelki rustykalne na wymiar<br />KatowiceKancelaria zatrudni Pełnomocników z Warmii,Mazur i Podlasia<br />Olsztyn, Białystok
Folie Okienne - Folie Matowe, Dekoracyjne, Bezpieczne.
Warszawa
ELASTYCZNA deska elewacyjna PlasterTynk
Tomaszów Mazowiecki
Sprzedam Akcje Huty Stalowa Wola .Praca maturalna, prezentacja multimedialna
Lubartów
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
Polska, Zagranica
belki rustykalne na wymiar
Katowice
Olsztyn, Białystok