DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik odlewni aluminium

Numer: 115180
Data dodania:
27 09 2013
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Opis stanowiska:
praca w odlewni przy produkcji różnego rodzaju części i elementów aluminiowych
praca przy szlifowaniu i czyszczeniu gotowych czesci
możliwa praca w wysokiej temperaturze
Wymagania:
posiadanie umiejętności technicznych (umiejętność posługiwania się narzędziami, instalowania i uruchamiania urządzeń technicznych itp.) lub na podobnym stanowisku pracy - WYMAGANE
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
darmową naukę języka holenderskiego w T&S College.
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie http://tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV sporządzone w języku angielskim lub niemieckim, które zawiera informacje o doświadczeniu na podobnym stanowisku.
Pracownik odlewni aluminiumSkąd: Cała Polska
Pracownik odlewni aluminiumwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 2525
Suknia Wieczorowa na WYMIAR, Producent<br />Szczecin, Poznań, Kraków, Wrocław, Otwarta 30tka na ciebie.<br />GdańskSerwis Instalacje Antenowe BłonieKiedy członek zarządu nie odpowiada za zobowiązania spółki?<br />PolskaAkademia językowa dla dzieci w wieku 1,5 - 12 lat<br />WarszawaDojrzała z wysokim libido.<br />GdańskPracownik odlewni aluminium
Suknia Wieczorowa na WYMIAR, Producent
Szczecin, Poznań, Kraków, Wrocław,
Otwarta 30tka na ciebie.
Gdańsk
Serwis Instalacje Antenowe BłonieKiedy członek zarządu nie odpowiada za zobowiązania spółki?
Polska
Akademia językowa dla dzieci w wieku 1,5 - 12 lat
Warszawa
Dojrzała z wysokim libido.
Gdańsk