DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca dla informatyka - Wrocław

Numer: 114644
Data dodania:
12 09 2013
      Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP jest jedną z czołowych polskich firm konsultingowych na rynku. Szkolimy i doradzamy, dostarczając kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność organizacyjną oraz efektywność Przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Nasza oferta jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku, a realizowane przez nas projekty obejmują różnorodne aspekty związane z zarządzaniem organizacją.

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP obecnie poszukuje studenta (studentki) informatyki lub kierunku pokrewnego do pracy w naszym biurze lub zdalnie (praca zadaniowa).

Wymagania:
-status studenta III, IV lub V roku informatyki lub kierunku pokrewnego,
-umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność,
-komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-dobra znajomość obsługi programów graficznych Corel lub Photoshop,
-znajomość programu (systemu) CRM
-bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows i obsługi programów MS Office.

Zadania:
-monitoring oraz utrzymanie ciągłości działania aplikacji www,
-tworzenie aplikacji www,
-pozycjonowanie stron internetowych firmy.

Oferujemy:
-możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-przyjazną atmosferę pracy,
-elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej),
-możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: k.korpowska@malongroup.pl z oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.".
Praca dla informatykaWojewództwo: dolnośląskie (Wrocław)
Praca dla informatyka
Wyświetleń: 2496
Malowanie elewacji Ocieplenie domu Czyszczenie dachówki <br />MogilanyWynajmę lokal biurowy <br />LegionowoKrzysztof Korcz - tanie usługi hydrauliczne w PoznaniuKryształ 3D z motywem kielicha sakralnego.Cyjanek i nembutal na szybką i bezbolesną śmierć (eutanazja)<br />WarszawaDobry dentysta WarszawaPraca dla informatyka<br />Wrocław
Malowanie elewacji Ocieplenie domu Czyszczenie dachówki
Mogilany
Wynajmę lokal biurowy
Legionowo
Krzysztof Korcz - tanie usługi hydrauliczne w PoznaniuKryształ 3D z motywem kielicha sakralnego.Cyjanek i nembutal na szybką i bezbolesną śmierć (eutanazja)
Warszawa
Dobry dentysta WarszawaPraca dla informatyka
Wrocław