Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

Opiekunka Osób Starszych, KURS j.niemieckiego, Wrocław - Wrocaw

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 98434
Data dodania:
17 05 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Oferujemy:

 Legalne i bezpieczne zatrudnienie w Niemczech w oparciu o umowę cywilnoprawną
 Ofertę dopasowaną indywidualnie do doświadczenia oraz oczekiwań Opiekuna/Opiekunki
 Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
 Kurs języka niemieckiego dla Opiekunek / Opiekunów we Wrocławiu od 1.06.2012

Opis stanowiska:

 Sprawowanie opieki nad Osobami starszymi lub chorymi
 Towarzyszenie podopiecznemu w codziennym życiu, dbanie o jego dobre samopoczucie
 Wsparcie pacjenta w codziennych czynnościach
 Proste prace domowe

Wymagania:

 Znajomość języka niemieckiego
 Doświadczenie w opiece nad Osobą starszą lub chorą
 Pogodne usposobienie, cierpliwość, szacunek do osób starszych

Prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem, w języku polskim i niemieckim

Prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych:

Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Opiekunka Osób Starszych, KURS j.niemieckiego, WrocławWojewództwo: dolnośląskie (Wrocaw)
Opiekunka Osób Starszych, KURS j.niemieckiego, Wrocław71 3778824
Opiekunka Osób Starszych, KURS j.niemieckiego, Wrocław
Opiekunka Osób Starszych, KURS j.niemieckiego, Wrocławmedipe.pl
Wyświetleń: 3982