Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

Kierowca C+E - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 96987
Data dodania:
18 04 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Euro Labora ( nr certyfikatu 7061), dla swojego zagranicznego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca C+E ze znajomością języka niemieckiego !

Obowiązki:

- prowadzenie zestawów na terenie Niemiec (Wechselbruecke)
- terminowe i bezpieczne dostarczenie towarów do miejsc docelowych.

Miejsce Pracy
-Niemcy (Schwarzwald)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- legalną pracę w międzynarodowym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

- Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- Karta kierowcy
- min. 1-2-letnie doświadczenie w pracy jako Kierowca,
- prawo jazdy kat. C + E,
- kierowcy długodystansowi
- Doświadczenie w transporcie kontenerowym w tym odprawy celnej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer ref. TIR/DE
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Kierowca C+E - niemieckie warunki zatrudnieniaWojewództwo: śląskie (Racibórz)
Kierowca C+E - niemieckie warunki zatrudnienia327010233
Kierowca C+E - niemieckie warunki zatrudnienia
Kierowca C+E - niemieckie warunki zatrudnieniawww.euro-labora.com
Wyświetleń: 3220