Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Dołącz do FM GROUP

Numer: 96552
Data dodania:
12 04 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Witam Cię serdecznie :)
Dziękuję za zainteresowanie ofertą.

Poszukuje osób chętnych do współpracy przy dystrybucji produktów FM GROUP.
Mam na imię Anita i postaram się w kilku zdaniach przybliżyć naszą pracę.

Nasza firma FM GROUP istnieje na rynku 6 lat i bardzo szybko się rozwija, mamy swoje placówki w 50 krajach świata. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą perfum - wysokiej jakości zamienników wszystkich światowych marek (Davidoff, Giorgi Armani, Dolce&Gabbana itd) a także kosmetyków, chemii gospodarczej i telefonii komórkowej.
Perfumy rozlewane są w niemieckiej firmie Drom, tam gdzie zaopatrują się również światowe marki co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów. Naszym atutem są bardzo przystępne ceny, spowodowane tym, że zrezygnowaliśmy z drogiego loga, reklam, pośredników i wyszukanych opakowań.
Podejmując współpracę z nami wykupujesz skórzany starter - jest to zestaw próbek perfum i katalogi. Jest to jedyny wkład finansowy w ten biznes - potem już tylko zarabiasz ;).

Ceny starterów są dwa, każdy decyduje który próbnik chce zakupić rozpoczynając współpracę:
- mały próbnik-30zł - próbnik z 20 najlepiej sprzedającymi się zapachami
- duży próbnik 135zł - próbnik ze 160 zapachami (pełna oferta firmy) - do tych cen wliczają się również katalogi, plan marketingowy, plik umów, kilka gadżetów.

Próbnik to niezbędne wyposażenie każdego dystrybutora - jedyne narzędzie naszej pracy. Jednak zwróci się on bardzo szybko a potem już tylko zarabiamy.
Katalogi obowiązują przez cały rok te same (z wyjątkami , kiedy wchodzą nowe produkty - ale wówczas katalogi otrzymujemy gratis).
Jeśli zdecydujesz się na współpracę, podajesz mi swoje dane lub wypełniasz formularz rejestracyjny podany na końcu listu, my rejestrujemy Cię on-line i zamawiamy wybrany przez Ciebie starter. Umowę drukujemy i wysyłamy do Ciebie pocztą do podpisania i odesłania do firmy.
Umowa dystrybutorska , którą podpisujemy jest zupełnie niezobowiązująca, w każdej chwili można się wycofać bez żadnych kosztów i problemów.
Zamówiony próbnik przychodzi przesyłką kurierską w ciągu 2 dni od rejestracji do twojego domu. Od tej chwili możesz rozpocząć pracę - zbieranie zamówień i sprzedaż naszych produktów.
Wybrane przez klientów produkty zamawiamy w firmie telefonicznie, faxem, e-mailem lub w naszym firmowym sklepie on-line. Na paczkę czekamy od 1 do 2 dni i również przynosi ją kurier do domu - płacimy przy odbiorze .
Na każdej sprzedanej sztuce perfum masz od 10 do 25 zł zarobku, na kosmetykach kilka- kilkanaście złotych/szt. Nasz zysk bezpośredni polega na tym, że Ty jako dystrybutor kupujesz od firmy produkty 30% taniej - po cenie dystrybutora a sprzedajesz po cenie katalogowej i różnica w cenach to Twój bezpośredni zysk.
Nie mamy z góry wytyczonych terminów, w których musimy zamawiać czy nakazów, że zamówienie musi mieć daną wartość. Każdy sam decyduje kiedy i ile chce zamawiać i z kim współpracować.
Dodatkowym przywilejem dystrybutorajest tworzenie sieci dystrybucji, do czego bardzo zachęcam, bo oprócz zarobku na sprzedaży otrzymujesz prowizję od obrotu całej swojej grupy (od 3 do 21%). Początkowo są to nie wielkie kwoty od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie ale już za rok można mieć stały comiesięczny dochód 3-4.000tys. To bardzo dochodowe zajęcie.
Ważny jest również fakt, że w każdej chwili można zrezygnować ze współpracy z Nami, nie ponosząc żadnych kosztów czy konsekwencji.
Naprawdę warto! Reguły współpracy są jasne i przejrzyste. Zachęcam! Wszystko dokładnie wytłumaczę, pomogę przy pierwszych zamówieniach, rejestracji nowych osób, pomogę budować Twoją grupę !
Ja ze swojej strony służę radą i pomocą na każdym etapie współpracy.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę lub masz może jeszcze jakieś pytania, kontaktuj się ze mną.Pozdrawiam
Anita Kuzka
anitapl@o2.pl
gg 12976846

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Dołącz do FM GROUPWojewództwo: dolnośląskie
Dołącz do FM GROUP
Wyświetleń: 2767