Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Pokoje,przyczepy,namioty nad morzem. - Mrzeżyno

Kategoria: TURYSTYKA (Morze)
Numer: 96196
Data dodania:
06 04 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      
Szczególne warunki Mrzeżyna, wynikające z historycznie uwarunkowanej funkcji tej miejscowości, w sposób unikalny zapewniają odpoczynek o różnym charakterze “kurortowy” lub “sielski”. My oferujemy zakwaterowanie w zachodniej “sielskiej” części miejscowości z łatwą możliwością wypadów do części “kurortowej”. Taka lokalizacja gwarantuje nie tylko spokój odpoczynku, lecz także mniej zaludnione otoczenie, plażę oraz kąpielisko.
Prawie całkowicie zalesiony teren, w odpowiednich okresach czasu, umożliwia owocne grzybobranie oraz udane zbiory innych darów lasu (borówki, jeżyny, maliny). Inną, bardziej specjalistyczną formą wypoczynku jest wędkowanie na wodach śródlądowych takich jak, Rzeka Rega i Jezioro Resko oraz łowienie dorsza z kutra na otwartym morzu. W tych rozrywkach nasi goście liczyć mogą na nasz aktywny współudział.
Biesiadny charakter odpoczynku zapewniają wieczerze przyrządzone na kuchni zewnętrznej (np. ryby, grzyby), grilla (np. mięsa i wędliny) oraz na wędzarni (np. ryby zakupione od rybaków lub z własnego połowu).
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Pokoje,przyczepy,namioty nad morzem.Województwo: zachodniopomorskie (Mrzeżyno)
Pokoje,przyczepy,namioty nad morzem.606166623
Pokoje,przyczepy,namioty nad morzem.
Pokoje,przyczepy,namioty nad morzem.www.uzbyszka.com.pl
Wyświetleń: 2240