Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL HANDLOW - OD ZARAZ! - Łódź

Numer: 92078
Data dodania:
15 02 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Prężnie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji na rynku, zajmująca się branżą telekomunikacyjną, poszukuje kandydatów na PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH i ASYSTENTÓW HANDLOWCÓW
Zakres obowiązków:
 utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
 pozyskiwanie nowych Klientów,
 dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Oferujemy:
 umowę o pracę
 ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole,
 bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
 profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w dynamicznym, młodym zespole
Wymagania:
 łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami,
 wysoka kultura osobista,
 entuzjazm, dobra organizacja pracy,
 samodzielność i zdecydowanie w działaniu.
Prosimy o przesłanie aktualnego CV.
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL HANDLOW - OD ZARAZ!Województwo: łódzkie (Łódź)
DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL HANDLOW - OD ZARAZ!
DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL HANDLOW - OD ZARAZ!mgnm.pl
Wyświetleń: 1851