Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKU

DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKU

Kategoria: TURYSTYKA (Jeziora)
Numer: 208706
Data dodania:
30 11 2022
Ważne do:
30 11 2023
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Może być romantyczny, aktywny, z rodziną, z przyjaciółmi, w aurze spa – lub łączyć wszystkie te formy wypoczynku. W pełni i komfortowo wyposażone domy Jasminspa i Wrzospa nadają się do każdej z nich.
Bez względu na porę roku i aurę za oknem w naszych domach nikt nie będzie się nudził czy żałował spędzonego czasu. Gdy pogoda dopisuje, wiadomo: korzysta się z uroków tarasu, ogrodu (lub latem – basenu)kąpieli w jeziorze, a przede wszystkim okolicy: bogatej tu i wciąż jeszcze dziewiczej przyrody. Spacery, kąpiele, wędrówki, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe… A po nich odpoczynek spa w saunie, basenie lub jacuzzi. I kolacja – w okolicznych restauracjach serwujących lokalna kuchnię lub własnego autorstwa z grilla lub przyrządzona w pełni wyposażonej kuchni, spożywana na tarasie lub w salonie, np. przy kominku.

Gdy z pogodą trudniej się zbratać, zawsze powtarzamy, że nawet mimo wiatru czy niskich temperatur, warto zażyć naszego czystego powietrza i nie ograniczać się do wnętrz domu, nawet tak przestronnego jak nasz:). A po odbytym spacerze czy wycieczce po okolicy zawsze jest czas, by zasiąść przy kominku, posłuchać dobrej muzyki, poczytać książki, zagrać w gry czy obejrzeć film.

www.domnamazurachspa.pl

Zapraszamy do kontaktu tel. 531440447
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKUSkąd: Cała Polska
DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKU531440447
DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKU
DWA DOMY – DWA UROCZE MIEJSCA DO WYPOCZYNKUhttps://domnamazurachspa.pl
Wyświetleń: 2838