Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTA

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Numer: 206259
Data dodania:
13 05 2022
Ważne do:
11 11 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jesteśmy szkołą językową, działającą na rynku od 12 lat.
Nasze zajęcia są dla każdego. Prowadzimy kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Posiadamy rzetelną i wykwalifikowaną kadrę lektorską - w Dr English pracują lektorzy z wykształceniem filologicznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Oferujemy atrakcyjne cenowo kursy, których program oraz metoda nauczania dopasowane są do aktualnego poziomu każdego Słuchacza, indywidualnych potrzeb i celów nauki. Uczymy zarówno języka ogólnego, jak i specjalistycznego języka biznesowego uwzględniającego obszary konkretnej wybranej przez Klienta branży. Prowadzimy takie kursy jak: Financial English, Legal English, English for Engineering and Technology, Medical English i wiele innych.

Pomagamy również w przygotowaniu do matury i międzynarodowych egzaminów m.in. FCE i CAE. Dla najmłodszych Uczniów oferujemy wsparcie w przygotowaniu do klasówek i kartkówek oraz pomoc w odrabianiu prac domowych. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i sukcesy językowe.

Nasze zajęcia odbywają się online na platformie Skype lub na innej platformie, preferowanej przez Klienta. Do wyboru są również zajęcia z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy. Lektor dojedzie do Twojego domu lub siedziby firmy.

Umożliwiamy samodzielny wybór dowolnych terminów zajęć: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00. Nasi klienci sami podejmują decyzję o częstotliwości zajęć. To od Ciebie zależy, jak szybko nauczysz się języka angielskiego. Nasze lekcje trwają 60-minut.

Zapraszamy do kontaktu! Umówimy Cię na bezpłatne, 20-minutowe spotkanie organizacyjne z lektorem. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy!

Dla klientów powołujących się na portal sellit.pl mamy specjalny rabat w wysokości 25% na pierwszą lekcję języka angielskiego. Wystarczy, że przy przyjmowaniu twojego zgłoszenia podasz nam kod rabatowy: DrEnglish25.

Czekamy na Ciebie :)


Dr English
Tel: 518670427
E-mail: biuro@drenglish.pl
Strona internetowa: https://drenglish.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/edulangwarszawa
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTASkąd: Cała Polska
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTA518670427
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTA
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ONLINE LUB Z DOJAZDEM DO KLIENTAhttps://drenglish.pl/
Wyświetleń: 12