Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej

Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej - Sopot

Numer: 202311
Data dodania:
31 05 2021
Ważne do:
28 06 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej
Miejsce pracy: Sopot

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
• Aktywna sprzedaż literatury fachowej
• Aktualizacja danych kontaktowych
• Telefoniczna obsługa klientów
• Utrzymywanie i poszerzanie relacji z klientami
• Obsługa posprzedażowa

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Płynnej znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie)
• Podstawowa obsługa komputera
• Swobody w komunikacji telefonicznej
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

W ramach współpracy oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę pracę,
• Stawka godzinowa 18,30 zł brutto/h + prowizja za sprzedaż,
• Pracę w systemie jednozmianowym (7:30-15:30)
• Możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych
• Dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 877 775. CV proszę kierować pod adres: kamila.swies@fps-work.pl
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniejWojewództwo: pomorskie (Sopot)
Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej576877775
Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej
Wyświetleń: 90