Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
 OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY

OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY - Pszczyna

Numer: 202231
Data dodania:
25 05 2021
Ważne do:
25 05 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
       Firma Firbau specjalizuje się w osuszaniu zalanych wodą okapową piwnic, garaży, domów, mieszkań, hal, budynków użyteczności publicznej na poziomie niskiego parteru. Nasze pochłaniacze wilgoci doskonale radzą sobie z zalanymi pomieszczeniami, podmokniętymi fundamentami, mokrymi murami i ścianami. Nasza oferta zaczyna się od propozycji profesjonalnego wypompowania wody za pomocą specjalistycznych pomp i odkurzaczy do poziomu 0. Kolejnym punktem osuszenia pomieszczenia jest ustawienie odpowiedniej mocy i wydajności urządzeń osuszających – pochłaniaczy wilgoci, które usuną zawilgocenie z posadzki, fundamentu, muru, ściany.

Po dokładnym osuszeniu i skontrolowaniu profesjonalnym urządzeniem poziomu wilgotności w posadzce, fundamencie, murze czy ścianie, konieczne są czynności zapobiegające rozprzestrzenianiu się pleśni i grzybów. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem ozonującym lub hydroksylującycm.

Nasze usługi polecamy też w przypadku właścicieli nieruchomości objętych ubezpieczeniem budynku od zdarzeń nagłych, oferujemy pełny zakres pomocy odzyskania należności za osuszanie pomieszczeń, wystawiając kosztorys i fakturę vat.
www.firbau.pl
tel. 601 097 401
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
 OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZYWojewództwo: śląskie (Pszczyna)
 OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY601097401
 OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY
 OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZYwww.firbau.pl
Wyświetleń: 273