Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY

OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY - Bielsko-Biała

Numer: 198638
Data dodania:
04 08 2020
Ważne do:
04 08 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
       Firma Firbau specjalizuje się w osuszaniu zalanych awaryjnie piwnic, garaży, domów, mieszkań, hal i budynków użyteczności publicznej. Nasze pochłaniacze wilgoci doskonale radzą sobie z zalanymi ścianami, podmokniętymi fundamentami, mokrymi murami i posadzkami. Nasza oferta zaczyna się od propozycji profesjonalnego pomiaru wilgotności, oględzin przy użyciu kamery termowizyjnej oraz oszacowaniu czasu walki z korozją ścian, osuszaniem posadzki czy pochłanianiem wilgoci ze ścian. Kolejnym punktem osuszenia pomieszczenia jest ustawienie odpowiedniej mocy i wydajności urządzeń osuszających – pochłaniaczy wilgoci, które usuną zawilgocenie z posadzki, fundamentu, muru, ściany.

Po dokładnym osuszeniu i skontrolowaniu profesjonalnym urządzeniem poziomu wilgotności w posadzce, fundamencie, murze czy ścianie, konieczne są czynności zapobiegające rozprzestrzenianiu się pleśni i grzybów. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem ozonującym lub hydroksylującym.

Nasze usługi polecamy też w przypadku właścicieli nieruchomości objętych ubezpieczeniem budynku od zdarzeń nagłych, oferujemy pełny zakres pomocy odzyskania należności za osuszanie pomieszczeń, wystawiając kosztorys i fakturę vat.

Zapraszamy do kontaktu:

601 097 401

biuro@firbau.eu

www.firbau.pl

www.hydroksyl.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY Województwo: śląskie (Bielsko-Biała)
OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY 601097401
OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY
OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY www.firbau.pl
Wyświetleń: 559