Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Części badawcze i analiza statystyczna m.in. do prac lic.

Części badawcze i analiza statystyczna m.in. do prac lic.

Kategoria: EDUKACJA (Korepetycje)
Numer: 196425
Data dodania:
04 03 2020
Ważne do:
04 03 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jeśli czytasz ten tekst to na pewno nie trafiłeś/aś tu przypadkowo. Zapewne potrzebujesz pomocy w przygotowaniu badawczej części swojej pracy dyplomowej. Dobrze trafiłeś/aś.
Dlaczego? Ponieważ od niemal 10 lat zajmuję się obliczeniami i analizami do prac magisterskich, doktorskich, licencjackich oraz innych zaliczeniowych, a także do różnego rodzaju publikacji naukowych. NIE JESTEM MATEMATYKIEM. Jestem absolwentem socjologii oraz analizy statystycznej danych. Dzięki temu masz pewność, że nie otrzymasz skomplikowanej analizy statystycznej z której niewiele lub nic nie zrozumiesz.

Mogę dla Ciebie przygotować analizę z instrukcją interpretacji uzyskanych wyników, albo analizę z opisami wyników, którą będziesz mógł/mogła w praktycznie niezmienionej postaci umieścić w pracy. Wszystkie prace wykonuję on-line, możesz w każdej chwili skontaktować się ze mną mailowo - spss@onet.pl

Pracuję legalnie – posiadam licencje na SPSS, Statistica oraz Excel, na życzenie wystawiam faktury i przekazuję prawa autorskie.

Posiadam doświadczenie w dziedzinach takich jak: psychologia, pedagogika, socjologia, medycyna, fizjoterapia, marketing. Zaufało mi nie tylko kilkuset studentów z całej Polski, ale również kilkudziesięciu pracowników naukowych różnych uczelni, którym pomagałem przy rozprawach doktorskich oraz przy analizach do różnego rodzaju artykułów.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Części badawcze i analiza statystyczna m.in. do prac lic.Skąd: Cała Polska
Części badawcze i analiza statystyczna m.in. do prac lic.
Wyświetleń: 248